Treniruotės metu būsite mokomi visų šaudymo pagrindų ir kovinės taktikos individualiai. Tai apima visas bazinio ir taktinio rengimo programas kartu sudėjus. Greitesnis tobulėjimas ir mokymasis kiekvienam, nes visas dėmesys treniruočių metu yra skiriamas tik jums.

Baziniai ir taktiniai ginklo valdymo pagrindai

Treniruotės programa priklauso nuo šaulio bazinių, o toliau ir nuo taktinių įgūdžių bei sugebėjimų. Todėl kiekvienu atveju ji yra individuali ir apimanti skirtingas sritis, būtinas greitesniam bei tolimesniam šaulio asmeniniam tobulėjimui.

Treniruotės trukmė 2 valandos, per kurias bus atliekama iki 100 – 150 šūvių. Visu būtinu inventoriumi, ginklais ir amunicija mes aprūpinsime, bei pasirūpinsime jūsų ir mūsų saugumu visos treniruotės metu. Naudojami ginklai: Glock 17 / 19

Taktinis šaudymas skiriasi nuo sportinio šaudymo ne tik taisyklėmis, technika, bet ir psichologija. Tas kas dominuoja taktinio šaudymo technikoje yra draudžiama arba dalinai ribojama sporte. Ir tai natūralu, kadangi suformuoti taktinio šaudymo įgūdžiai yra skirti visų pirma savigynai ar realiems kovos veiksmams skirtiems specialiosioms tarnyboms, policijai, kariams.

Programa sudaryta iš 12 lygių (Level 1 – 12), kiekvienas lygis yra užbaigiamas egzaminu. Tik sėkmingai užbaigęs programą ir išlaikęs egzaminą šaulys gali pereiti į sekantį lygį.
Kaina 135.00 €/kartas

Šaudykla

Šūvio Akademija
Pamarazių k., Vilniaus raj.
Šeštadieniais: nuo 10:00 iki 12:00 val.
Kitomis dienomis: pagal atskirą susitarimą

Kovos ir Taktikos Akademija © 2024. Visos Teisės Saugomos.