Treniruotės programa yra skirta pradedantiesiems šauliams ir visiems tiems žmonėms, kas nori susipažintu artimiau su ginklu. Treniruotės metu formuojami būtini pagrindai, tokie kaip teisingas ginklo ištraukimas ir įdėjimas, laikymas, kontrolė, taikymas, suvedimas, nuleistuko kontrolės valdymas ir t.t..

Baziniai ginklo valdymo ir šaudymo pagrindai

Treniruotės metu būsite mokomi taktinės stovėsenos, taktinio ginklo laikymo bei valdymo, o taip pat ir šaudymo pagrindų. Nuo pat pradžių formuosime bei koreguosime teisingus taktinio šaudymo įgūdžius, kurie leis jums lengviau judėti toliau.

Treniruotės trukmė 2 valandos, per kurias bus atliekama iki 100 šūvių. Visu būtinu inventoriumi, ginklais ir amunicija mes aprūpinsime, bei pasirūpinsime jūsų ir mūsų saugumu visos treniruotės metu. Naudojami ginklai: Glock 17 / 19

Taktinis šaudymas skiriasi nuo sportinio šaudymo ne tik taisyklėmis, technika, bet ir psichologija. Tas kas dominuoja taktinio šaudymo technikoje yra draudžiama arba dalinai ribojama sporte. Ir tai natūralu, kadangi suformuoti taktinio šaudymo įgūdžiai yra skirti visų pirma savigynai ar realiems kovos veiksmams skirtiems specialiosioms tarnyboms, policijai, kariams.

Programa sudaryta iš 6 lygių (Level 1 – 6), kiekvienas lygis yra užbaigiamas egzaminu. Tik sėkmingai užbaigęs programą ir išlaikęs egzaminą šaulys gali pereiti į sekantį lygį.
Kaina 75.00 €/kartas

Šaudykla

Šūvio Akademija
Pamarazių k., Vilniaus raj.
Šeštadieniais: nuo 10:00 iki 12:00 val.
Kitomis dienomis: pagal atskirą susitarimą

Kovos ir Taktikos Akademija © 2024. Visos Teisės Saugomos.