Kova stovėsenoje, imtynės, kova parteryje (ant žemės), kovos taktika, strategija, o taip pat visa su savigyna susijusi technika (peiliai, lazdos, šaunamieji ginklai ir t.t.). Mokomos technikos yra naudojamos tiek siekiant padaryti kuo mažiau žalos priešininkui, tiek ir padaryti kuo didesnę žalą, jei to reikalauja aplinkybės.

Kovinės savigynos ir taktikos treniruotės

Mūsų treniruojama karinė kovinės savigynos sistema neturi jokių taisyklių, todėl taikomos ir realiai praktikoje naudojamos visos įmanomos savigynos technikos ir būdai. Kaip smūgiavimas į paslėpsnius, trachėją, galva į galvą ir t.t.. Visos technikos kurios yra uždraustos koviniame sporte, yra taikomos ir naudojamos karinėje sistemoje. Vien tam kad sistema būtų efektyvi ir išskirtinė realioje ir grėsmingoje gyvenimiškoje situacijoje, kur kovojame ne dėl taškų bet už gyvybę.

Treniruotės trukmė 1,5 valandos, kovinės sistemos ir savigynos mes mokome pačiu moderniausiu bei efektyviausiu būdu siekdami aukščiausių rezultatų. Patogi vieta treniruotėms, didelė ir erdvi treniruočių salė, puikus ir labai draugiškas kolektyvas.

Kovinė savigyna, artima kova be ginklo, ginklo valdymas, taktinis šaudymas, antiteroristiniai veiksmai. Ši artimos kovos ir taktikos sistema yra pritaikyta realioms situacijom spręsti, kurios gali nutikti kasdieniame gyvenime. Sukurta profesionalams, bet pritaikyta ir civiliams!

Karinė artimos kovos sistema skirta panaudoti situacijose, kuomet gyvybei gresia realus pavojus, ir būtina per minimalų laiką apsiginti maksimaliai.
Kaina 60.00 €/mėnesis

Šaudykla

Šūvio Akademija
Pamarazių k., Vilniaus raj.
Šeštadieniais: nuo 10:00 iki 12:00 val.
Kitomis dienomis: pagal atskirą susitarimą

Kovos ir Taktikos Akademija © 2024. Visos Teisės Saugomos.