Nusibodo lėkštos pramogos, o gal būt ieškote ko nors išskirtinio savo draugams ar draugėms! Sveikiname, tuomet jūs atėjote teisingu adresu 😉 Mes pasiūlysime jums taktines treniruotes, kuriuos metu patirsite ne tik adrenalino antplūdį, bet ir įgysite praktiškų įgūdžių, kurie gal būt jums pravers gyvenime.

Taktinis bernvakaris ir mergvakaris

Išlydite draugą ar draugę į šeimyninio gyvenimo kelionę, tuomet pasirūpinkite ne tik draugų pramogomis, bet ir suteikite praktinių įgūdžių. Šeimyninis gyvenimas nėra lengvas pasivaikščiojimas, tad taktiniai įgūdžiai gali praversti santykiuose ir suvaldyti smurtą šeimoje 🙂

Treniruotės trukmė 2 valandos, per kurias bus atliekama iki 100 šūvių. Visu būtinu inventoriumi, ginklais ir amunicija mes aprūpinsime, bei pasirūpinsime jūsų ir mūsų saugumu visos treniruotės metu. Naudojami ginklai: Glock 17 / 19

Programa unikali, tad ieškantiems kažko išskirtinio bus tikrai įdomus ir aktyvus laisvalaikis! O gal būt jus sudomins tolimesnis taktinis šaudymas, tad visuomet galėsite prisijungti prie mūsų grupinių treniruočių. Ir jūsų išleisti pinigai nebus tiesiogiai išmesti į niekur, nes tai tiesioginė investicija į jūsų asmeninių „įrankių” dėžutę su galimybę tobulėti. Ateikite, ir įsitikinkite tuo patys!

Švęsk mergvakarį ar bernvakarį kitaip! Taktinis šaudymas tikrais pistoletas bei šoviniais su profesionaliais instruktoriais privers tavo širdį plakti greičiau.
Kaina 85.00 €/asmeniui

Šaudykla

Šūvio Akademija
Pamarazių k., Vilniaus raj.
Šeštadieniais: nuo 10:00 iki 12:00 val.
Kitomis dienomis: pagal atskirą susitarimą

Kovos ir Taktikos Akademija © 2024. Visos Teisės Saugomos.