Apie mus

Kovos ir Taktikos Akademija

Kovos ir Taktikos Akademija vykdo kovinio šaudymo ir taktikos rengimo treniruotes bei kursus. Bendradarbiaujame su Lenkijos elitinio kovos su terorizmu karinio dalinio „GROM” buvusiais kariais, bei instruktoriais. Mūsų vykdomi šaudymo kursai atviri visiems, tiek naujokams, tiek ir pažengusiems šauliams. Bei visiems kitiems, kurie nori išmokti naujus ar pagilinti turimus šaudymo praktikos bei kovinės taktikos įgūdžius.

Kviečiame visus neabejingus karinei taktikai bei kovinio šaudymo praktikai prisijungti prie mūsų! Kovinio šaudymo treniruotes vykdome, bei šaudymo kursus organizuojame Vilniuje. Galime organizuoti individualias treniruotes, o taip pat individualių (iki 8 žmonių) grupių kursus visoje Lietuvoje. Tai priklauso nuo norinčių žmonių skaičiaus, jūsų pageidavimų, parengimo lygio bei finansinių galimybių.

Kovinio ir taktinio šaudymo treniruotės vyksta šeštadieniais nuo 10:00 iki 12:00 val. Kitomis dienomis atskiru susitarimu. Šaudyklos vieta – Šūvio Akademija, Pamarazai.

Taktinis Šaudymas
0
KTA Kurso lygių
Level 1 - 12
0
KTA Treniruotės
Per visus metus
0
KTA Nariai
Per metų sezoną
0
KTA Instruktoriai
Taktinės programos
Taktinis Šaudymas

Domina taktinis šaudymas?

Mūsų gretos auga, norinčių saugiai jaustis su ginklu rankose skaičius didėja! Džiaugiamės ir iš savo pusės dedame visas įmanomas pastangas, kad tobulėjimo kelias būtų malonus, saugus ir įdomus! Prisijunk prie mūsų ir išmok kovinio šaudymo, karinės taktikos, bei pagilink jau turimus šaudymo įgūdžius. Mes viskuo pasirūpinsime, ginklais, amunicija, dėklais, na ir žinoma jūsų sauga.

Viskas vienoje vietoje

Sausas Šaudymas

Sauso šaudymo, ginklo kontrolės, taktinio judėjimo, bei saugaus elgesio su ginklu treniruotės. Pasiruošimas taktiniam šaudymui.

Taktinis Šaudymas

Aktyvios taktinio šaudymo treniruotės šaudykloje. Taktinių bei šaudymo įgūdžių lavinimas, ginklo kontrolės ir judėjimo su ginklu "drill'inimas".

Treniruočių Grupės

Platus treniruočių galimybių pasirinkimas. Grupinės treniruotės tiek pradedantiems, tiek pažengusiems šauliams, asmeninės treniruotės ir programa.

Draugiškas Kolektyvas

Mūsų didelis ir draugiškas kolektyvas visuomet priims jus į savo ratą, o dėmesingi instruktoriai pasirūpins visų saugumu. Mes kaip didelė šeima!

Treniruočių Vieta

Patogi vieta treniruotėms, nemokamas parkingas, didelė ir erdvi treniruočių salė, puikus ir labai draugiškas kolektyvas. Ateik ir išbandyk mūsų treniruotes.

Treniruočių Tikslas

Mūsų tikslas išmokyti jus ne tik taktinio šaudymo, ginklo savigynos, bet ir kovoti bei apsiginti be ginklo, ir mokėti apsaugoti ginklą plikomis rankomis.

MOKYMAI IR TRENIRUOTĖS

Šaudykla

Šūvio Akademija
Pamarazių k., Vilniaus raj.
Šeštadieniais: nuo 10:00 iki 12:00 val.
Kitomis dienomis: pagal atskirą susitarimą

Kovos ir Taktikos Akademija © 2024. Visos Teisės Saugomos.